Як повідомила сайт KOVALSKA&partners прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва в період з 6 по 9 квітня 2020 року канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано 11 позовів до Кабінету Міністрів України, предметом оскарження в яких є положення постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Зокрема, позивачі просять суд визнати протиправними як окремі пункти зазначеної постанови стосовно заборони регулярних перевезень, відвідування парків, скверів, роботи закладів харчування тощо, так і цілком всю постанову.

Наразі судом вирішується питання про відкриття проваджень за вказаними позовами, однак з огляду на норми Конституції України такі позови мають непогану судову перспективу.

Виходячи з наведеного, правильні та своєчасні ініціативи Уряду скеровані проти поширення пандемії коронавірусу на території України можуть потерпіти фіаско через певні порушення конституційного процесу.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

%d bloggers like this: