07.04.2020 р. у ВРУ зареєстровано Законопроект №3311 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки осіб, що постраждали внаслідок епідемії коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Отже, цим документом, зокрема, пропонується внести зміни до ПКУ, а саме:

– підвищити ставку ПДФО для осіб, які отримують дохід у розмірі, що перевищує 10 МЗП, до 27%, та знизити ставку ПДФО на доходи фізичних осіб, доходи яких не перевищують 5 МЗП, з 18% до 9%;

– до кінця року – звільнити від оподаткування доходи фізичних осіб, на утриманні яких є малолітні діти, діти-сироти або діти з інвалідністю.

Крім цього, законопроект передбачає звільнення платників єдиного податку 1-ї та 2-ї груп від обов’язку сплати єдиного податку за час вимушеної втрати економічної активності.

Також, пропонується до кінця року зменшити ставку податку на прибуток для мікро-підприємств та малих підприємств з 18% до 9%, оподаткування середніх підприємств залишається без змін, а для великих підприємств ставка такого податку збільшиться до 27%. При цьому пропонується зменшити ставки ПДВ для високотехнологічних товарів – з 20% до 7%.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65