Профільні міністерства розробляють нормативно-правові акти щодо допомоги бізнесу та працівникам, які ведуть свою діяльність у регіонах «червоної зони».

Уряд планує ухвалити на найближчому засіданні усі необхідні документи, щоб наступного тижня почати реєстрацію в “Дії” на виплату 8 тисяч гривень. Про це під час селекторної наради заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляється на сайті Президента

“Уряд планує на найближчому засіданні ухвалити всі необхідні документи, щоб уже наступного тижня розпочати реєстрацію в додатку “Дія” на виплату 8 тисяч гривень”, – сказав Шмигаль.

За його словами, профільні міністерства – Міністерство економіки, Міністерство цифрової трансформації, Міністерство соціальної політики – активно розробляють нормативно-правові акти щодо допомоги бізнесу та працівникам, які ведуть свою діяльність у регіонах “червоної зони”.

Водночас Президент Володимир Зеленський заявив про необхідність якнайшвидшого забезпечення фінансової допомоги бізнесу, який постраждав під час локдауну.

“Малий і середній бізнес – це важлива складова української економіки, і насамперед – це наші люди. Сьогодні, під час глобальної пандемії, їм більш немає на кого покластися, як на державу. І ми – держава – повинні допомагати та відстоювати наших людей у цей важкий час”, – сказав він.

!!Раніше ми писали, карантинна допомога під час локдауну – розміри, умови та обмеження

Comments (3)

  1. Pingback: Кабмін розширив держпідтримку аграріїв на поточний рік

  2. Pingback: Закон про всеукраїнський референдум підписано!

  3. Pingback: Без перевірок та ЄСВ: новий законопроект для підтримка бізнесу на період карантину

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65