11 серпня 2021 року на засіданні Уряду прийнято рішення щодо продовження адаптивного карантину, а також продовження надзвичайної ситуації на території України до 31 жовтня 2021 року, тобто ще на один календарний місяць, про що опубліковано інформацію 11 серпня 2021 року Департаментом комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.

В Україні активних обертів на сьогоднішній день набирає вакцинація населення від коронавірусної хвороби. Уряд і надалі планує прискорювати темпи вакцинації та запевняє, що вакцина є в наявності в достатній кількості.

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, поточна епідемічна ситуація повністю контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо зростання кількості госпіталізацій і важких хворих на коронавірус.

«Міністерство охорони здоров’я готує лікарні, а кількість ліжок з підведеним киснем, за даними МОЗ, складає майже 100%. Крім того, окремо закуплено 15 тисяч кисневих концентраторів, які дозволять лікувати українців на амбулаторному етапі», – відзначив Прем’єр-міністр.

Повідомлення уряду доступне тут, при цьому тексту самої постанови ще нема.

!!Також читайте: В Україні вже можна отримати гарантію на товар в електронному вигляді!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65