Мер Києва Віталій Кличко закликав українську владу ввести тотальний локдаун по всій Україні. Про це він повідомив на брифінгу.

Кличко підкреслив, що Україна знаходиться в трійці країн Європи щодо поширення COVID-19.

“Скільки ще людей повинні захворіти, скільки померти, щоб уряд, центральні влади зрозуміли, що потрібні негайні заходи на державному рівні? Інакше, ще й в умовах відсутності масової вакцинації, країну чекає катастрофа”, — говорить Кличко.

Мер Києва вимагає від Кабміну “негайно та невідкладно” розглянути можливість введення загальнонаціонального локдауну з обмеженням міжобласних перевезень.

«Я звертаюся до уряду, невідкладно розглянути питання про впровадження загальнонаціонального локдауну. Справжнього локдауну. Переміщення між регіонами нашої країни має бути обмежена. З контролем за дотриманням суворих правил, тому що у нас всі хочуть їздити в громадському транспорті, працювати в офісі, а не дистанційно, як ми пропонуємо, гуляти натовпами без масок, влаштовувати вечірки, їздити гуляти в інші міста. Давайте будемо відверті: відбувається безконтрольне поширення вірусу і його міграція по країні. Ви бачите, які обмеження і скільки часу діють в європейських країнах. Та й те, ситуація там непроста. Але люди дотримуються правил. І повним ходом йде вакцинація. У нас українці поводяться так, ніби вірус злякається і втече», – заявив Кличко.

Також Віталій Кличко не виключив продовження локдауну в Києві до 10 травня. За його словами, все буде залежати від динаміки захворювань. Якщо на наступному тижні вона піде на спад, то локдаун продовжуватися не буде, а закінчиться, як і планувалося, 16 квітня.

!!Також читайте: Увага!!!З 5 квітня в Києві знову посилюють карантин: транспорт – лише за спецперепустками, школи й дитсадки закривають!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65