Хоча пік пандемії COVID-19 у світі, за даними ВООЗ, ще не настав і тим більше нікуди не зник, країни уже почали пом’якшувати карантин. Перші зняття обмежень і прості радощі посткарантинного періоду…

США
План із виходу країни з карантину американський лідер Дональд Трамп представив ще 17 квітня. Він складається з трьох етапів, реалізовувати які на власний розсуд повинні губернатори.

1. Люди, як і раніше, повинні за можливості працювати вдома і не збиратися в групи більше 10 осіб, якщо зберігати дистанцію неможливо.

2. Можна відкрити школи і відновити поїздки й виходи з будинку у другорядних справах.

3. Дозволяється відвідування лікарень і будинків для літніх людей. Можна повною мірою відновити роботу.

Кожен етап має тривати близько двох тижнів, щоб захворюваність не почала знову збільшуватися.

Водночас люди, що належать до групи підвищеного ризику ускладнень від COVID-19, повинні залишатися вдома, обмежуючи контакти з іншими аж до початку третього і останнього етапу.

Німеччина
Магазини розміром до 800 кв. м вже відновили свою роботу ще з 20 квітня. Магазини велосипедів і книжкові магазини можуть відкриватися незалежно від їхнього розміру.

Перукарям дозволено відчиняти свої двері вже сьогодні, якщо вони також будуть дотримуватися суворих заходів гігієни. А ось салони краси, масажні салони та інші косметичні заклади, де передбачений фізичний контакт, поки залишаться закритими. Октоберфест цього року вже скасували.

Школи теж поступово почали відкриватися від сьогодні, але «поступово і дуже повільно». Пріоритет буде відданий випускникам старших класів, які складають іспити. На перервах і в шкільних автобусах введуть нові правила безпеки.

Італія
В Італії, в якій кількість нових смертей поступово знижується, поки дозволили відкритися лише невеликій кількості магазинів і підприємств. Першими з карантину “випускають” книжкові магазини та канцелярські магазини, а також хімчистки, пральні і магазини дитячого одягу. У Венето тільки на два дні на тиждень.
Зате тепер тут можна займатися спортом на свіжому повітрі (раніше це було заборонено робити на відстані понад 200 метрів від будинку).
Носіння масок і рукавичок не скасовано: їх потрібно надягати кожен раз, коли виходиш з дому на вулицю.

Єгипет
В Єгипті дозволили відкривати готелі для внутрішніх туристів. Умовою роботи готелів пропускна здатність не більше 25% відпочиваючих. А також, необхідно мати медпункт з лікарем, регулярно перевіряти температуру у відпочиваючих, забезпечити гостей дезінфекторами.

На курортах забороняється проводити весілля або вечірки, організовувати розважальні заходи, подавати кальян. Заборонено роботу відкритих буфетів.

Кабінет міністрів Єгипту заявив, що з 1 червня буде дозволено заповнювати готель гостями до 50%.

!! Також читайте Карантин: податкові пільги продовжено!

Comments (1)

  1. Pingback: Міжнародний дайджест COVID-19 | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65