Народні депутати пропонують збільшити максимальну суму платежу без ідентифікації клієнта з 5 тисяч гривень до 25 тисяч гривень. Про це йдеться в законопроекті №3686.

Документом пропонується внести зміни в закон про фінмоніторинг. 28 квітня 2020 року набрав чинності закон “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення”, відповідно до якого максимальний розмір анонімних готівок перекладів був зменшений з 15 тис. грн до 5 тис. грн. Про це ми писали тут.

Народні депутати вважають, що це створило “значні незручності для простих громадян”. Метою цього проекту Закону нардепи назвали “захист і забезпечення конституційних прав і свобод громадян України”.

Ухвалення запропонованого проекту Закону дозволить відновити справедливість і забезпечити конституційні права і свободи громадян України.

!!Також читайте: Мінфін та Мін’юст отримали повноваження фінмоніторингу: протидія відмиванню злочинних доходів!

Comments (2)

  1. Pingback: Вартість нотаріальних послуг збільшать в десятки разів | Ковальська та партнери

  2. Pingback: Увага! Уряд запроваджує нові штрафи за перебування у закладах і транспорті без маски | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65