Українці мають змогу отримати в електронному вигляді гарантійні документи на побутову техніку, відповідно до закону «Про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів» щодо гарантійних зобов’язань в електронному вигляді» який набув чинності у неділю, 25 липня, про це інформує газета ВР «Голос України».

Як отримати електронну гарантію?

Відтепер споживачі зможуть отримувати експлуатаційні документи (паспорта та інше) на технічно складні побутові товари через інтернет. Зробити це можна буде на сайтах виробників. Якщо гарантійні документи надаватимуть у електронному вигляді на товар, то його можна буде зареєструвати онлайн.

Водночас, оформити реєстрацію на сайті та надати електронну гарантію може і продавець товару, якщо про це його попросить покупець під час придбання. Крім того, на вимогу покупця експлуатаційні документи можна отримати і у паперовому вигляді.

Такі оновлення допоможуть українцям уникнути зберігання паперових документів на товари та можливості їх загубити. Недобросовісні продавці не зможуть надавати підроблені гарантії у паперовому вигляді.

!!Також читайте: Новий законопроект про захист персональних даних: у яких випадках обробка персональних даних буде законною

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65