Верховна Рада України не підтримала оновлену Програму діяльності Кабінету міністрів України (проект постанови №3330), розроблену на основі поданих міністерствами пропозицій спільно з усіма парламентськими комітетами.
«За затвердження відповідної постанови проголосували 207 народних депутатів при необхідному мінімумі у 226 голосів. Таким чином, Кабінет міністрів не отримав річний імунітет від відставки».

Нагадаємо, 12 червня Уряд затвердив оновлену Програму.  Попередня була відправлена ​​раніше на доопрацювання.

У програмі уряду визначені короткострокові пріоритети його роботи (організація протиепідемічних заходів, здійснення економічних заходів підтримки) та довгострокові (розвиток малого та середнього бізнесу, підтримка вітчизняного промислового виробника, ефективне управління державними підприємствами, забезпечення продовольчої безпеки тощо). Окремо були прописані заходи в сфері захисту прав людини і доступу до правосуддя.

Також, програма передбачала, що уряд продовжить цифровізацію державних послуг. Програма також містила ряд заходів, спрямованих на реінтеграцію тимчасово окупованих територій.

!!Також читайте: 100 днів уряду Шмигаля

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65