Для кожного з нас діти – це наше майбутнє!

Діти – наші надії!

Діти – це наша радість та гордість!

Діти – це щастя, подароване долею!

Безліч найтепліших слів хочеться говорити та говорити про дітей, бо це найцінніший скарб для кожного з нас!

Захист дітей – це не тільки забезпечення для них опіки, піклування, розвитку  та надання якісної освіти, а й наповнення любов’ю  та забезпечення мирного неба над головою!

Трошки з історії:

«Міжнародний день захисту дітей» був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Та вже в 1950-му році був відзначений в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Декларація прав дитини (ухвалена 20 листопада 1959)  проголошувала рівні права дітей у всіх сферах незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою держави, їх уряди, неурядові організації, засоби масової інформації і приватні особи для забезпечення дотримання прав дітей зобов’язані поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок.

Традиційно в цей день влаштовуються різні розважальні заходи,  конкурси, концерти та благодійні акції для дітей, що перетворює його в веселе свято по всій країні.

День захисту дітей не менш важливий як для самих дітей так і для тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги, а це насамперед –  батьки, опікуни, вчителі та вихователі, які щоденно долають безліч перешкод для безтурботної дитячої посмішки!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65