Незважаючи на те, що майже у всіх європейських країнах продовжують карантинні обмеження, на Апеннінському півострові вже думають про курортний сезон.  Зокрема, розробляють ряд заходів для забезпечення безпечної відстані на пляжах.

Наприклад, у владі Італії обговорюються такі варіанти забезпечення соціальної дистанції як зменшення кількості шезлонгів з введенням сервісу їх попереднього бронювання.  Стаціонарні парасольки зобов’яжуть рознести на відстань 10-14 м один від одного.  Також планують встановити спеціальні тимчасові інтервали відвідування пляжу для людей похилого віку.

Обов’язковою стане регулярна дезінфекція пляжного обладнання, місць загального користування і навіть піску.  Зі зрозумілих причин, загальних ігрових майданчиків, наприклад, пляжного волейболу, – не буде.  З барів зникне багаторазовий посуд.

Правда, поки що залишається відкритим питання, чи потрібно носити маску на пляжі.

Пілотний проект, як може бути організований безпечний відпочинок на пляжі, підготували в регіоні Емілія-Романья, де знаходяться такі курорти як Ріміні, Річчоне, Равенна, Чезенатіко.

Відпочиваючих чекають «кабінки» з оргскла, всередині яких повинно бути забезпечено відстань між шезлонгами в 1,5 м. В якості альтернативи пластиковим стінам обговорюється створення живоплотів з рослин.

За даними газети Corriere della Sera, цього літа Італія втратить 25 млн іноземних туристів.  У той же час, через обмеження поїздок і карантину італійці навряд чи зможуть виїхати на відпочинок в інші країни.  Так що ставка буде зроблена на відпочинок всередині країни.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65