Верховна рада підтримала звільнення Максима Степанова із посади Міністра охорони здоров’я України.

Відповідне рішення нардепи ухвалили на позачерговому засіданні 18 травня. За це рішення проголосували 292 народні депутати.

Також Верховна Рада схвалила заяви про звільнення Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка (підтримано 280 голосами нардепів) та Міністра інфраструктури Владислава Криклія (підтримано 284 голосами нардепів). 

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко та міністр інфраструктури Владислав Криклій написали заяви про звільнення за власним бажанням у п’ятницю, 14 травня. Як стало відомо, про це їх попросив особисто президент Володимир Зеленський.

Причиною відставки керівників відомств стала велика кількість питань до їхньої роботи і у глави держави, і у глави Кабміну.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов також був присутній на зустрічі з президентом Зеленським 14 травня разом з Владиславом Кріклієм і Ігорем Петрашко, однак він не написав заяви про відставку.

В той же день в парламент надійшло подання від прем’єра Дениса Шмигаля на звільнення міністра охорони здоров’я. Глава Кабміну скористався передбаченою законодавством можливістю самому запропонувати Раді розглянути відставку глави МОЗ.

Шмигаль заявив, що основною причиною внесення у Верховну Раду подання щодо відставки Степанова з посади Міністра охорони здоров’я є незадовільні темпи вакцинації населення проти коронавірусу.

Призначення нових керівників Міністерств може відбутися вже цього четверга. В “Слузі народу” називають кандидатами на звільнені посади Віктора Ляшка, Олексія Любченка та Олександра Кубракова.

17 травня відбулося засідання фракції “Слуга народу”, під час якого нардепи попередньо схвалили кандидатури на звільнені крісла в Уряді.

Депутати одноголосно підтримали призначення нинішнього глави “Укравтодору” Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури.

Міністерство розвитку економіки ймовірно очолить керівник Податкової служби Олексій Любченко. При цьому Любченка пропонують призначити на позицію міністра економіки – першого віце-прем’єр-міністра, чого раніше не було в уряді Дениса Шмигаля.

Головним кандидатом на посаду глави МОЗ України в СН називають головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

!!Також читайте: Е-паспорти прирівняли до фізичних аналогів: коли нововведення почнуть діяти

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65