На кожному підприємстві так чи інакше постає питання автоматизації облікових та управлінських процесів, внесення змін до інформаційно-технічного забезпечення господарської діяльності, вибір спеціалістів та програмного забезпечення, процес впровадження програмного забезпечення, його супровід та оновлення. Найчастіше, кураторами в інформаційно-технічних питаннях виступають бухгалтера, або керівники фінансових служб компаній.

Головною метою якісної та ефективної автоматизації обліку є підбір та впровадження програмного продукту, який буде забезпечувати індивідуальні потреби та завдання бізнесу, оптимізує бізнес – процеси на підприємстві з урахуванням галузевої специфіки, бізнес-логіки та можливості вирішення реальних щоденних завдань замовника.

Не самим останнім постає питання щодо формування ефективного бюджету на інформаційно-технічне забезпечення та автоматизацію бізнесу, адже автоматизовані системи повинні забезпечувати  якісний рівень ведення обліку, надійність та зручність в користуванні не залежно від їх вартості та програмно – апаратного комплексу.

Наші спеціалісти допоможуть систематизувати інформаційно-технічні завдання для вашого бізнесу, а також здійснити вибір програмного забезпечення для облікових процесів, організувати його впровадження та супровід з урахуванням того, що кожна система повинна мати єдину базу даних по поточному стану обліку, відповідати законодавчо встановленим нормам та правилам ведення обліку, а також управлінським завданням компанії.

 

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65