ХОЧЕТЬСЯ ОКРЕМО ВИДІЛИТИ СЕРЕД КОНСАЛТИНГУ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ЗВІТНІСТЬ. ЯКІСНЕ ТА СВОЄЧАСНЕ ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ У ФОРМІ ЗВІТУ Є ОДНІЄЮ З ОСНОВНИХ ФУКЦІЙ ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА НА ПІДПРИЄМСТВІ. В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РОЗМІРУ ТА ПОТРЕБ ПІДПРИЄМСТВА, ЗВІТНІСТЬ МОЖНА РОЗДІЛИТИ НА ДВІ ЧАСТИНИ:

  • ПОДАТКОВА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ

 

В НАШОМУ ЗАПЛУТАНОМУ ТА ПОСТІЙНО ЗМІНЮЮЧОМУСЯ ЗАКОНОДАВСТВІ ДУЖЕ АКТУАЛЬНИМ ДЛЯ ВІТЧИЗНЯНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТОРІВ Є ПИТАННЯ БЕЗКІНЕЧНОЇ ЗМІНИ БЛАНКІВ ЗВІТНОСТІ, ВІДСУТНІСТЬ ПОРЯДКУ ЗАПОВНЕННЯ НОВОЇ ФОРМИ БЛАНКУ І ДЕЯКИМ КЕРІВНИКАМ ДОВОДИТЬСЯ САМОСТІЙНО РОЗБИРАТИСЬ З БЛАНКАМИ, ПОРЯДКОМ ПОДАЧІ ТА ФОРМУВАННЯ ЗВІТНОСТІ, ТЕРМІНАМИ ОПЛАТИ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ, СЛІДКУВАТИ ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ. ЦЕЙ ПЕРЕЛІК МОЖНА ПРОДОВЖУВАТИ БЕЗКІНЕЧНО.

 

  • УПРАВЛІНСЬКА ЗВІТНІСТЬ

ЯК ВІДОМО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК Є ГОЛОВНИМ ДЖЕРЕЛОМ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ОПЕРАТИВНИХ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ. УПРАВЛІННЯ, В СВОЮ ЧЕРГУ, ЦЕ УМІННЯ ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ НА ПІДСТВІ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ГОСПОДАРСЬКІ ПРОЦЕСИ. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГОСПОДАРСЬКІ ПРОЦЕСИ МІСТИТЬСЯ В РЕГІСТРАХ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ. А ВИДІЛЕННЯ ІЗ РЕГІСТРІВ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТИХ ЧИ ІНШИХ ДАНИХ В ПЕВНУ ФОРМУ, ЇХ ГРУПУВАННЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ТА ОБРОБКА ЦЕ І Є УПРАВЛІНСЬКА ЗВІТНІСТЬ.

ГОЛОВНИМ ЧИНОМ УПРАВЛІНСЬКА ЗВІТНІСТЬ ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ

  • ФОРМУВАННЯ ПОВНОЇ ТА ДОСТОВІРНОЇ ІНФФОРМАЦІЇ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА;
  • ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ, НЕОБХІДНОЇ ДЛЯ УПРАВЛІНСЬКИХ ЦІЛЕЙ;
  • ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВІД’ЄМНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ;
  • ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ КОМПАНІЇ.

 

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65