Судова практика завжди розглядалася як одна з пріоритетів діяльності нашої компанії. В силу цього, знання і накопичений досвід, дозволяє нам представляти інтереси Клієнтів на високому рівні у врегулюванні спорів. Ми пропонуємо широкий спектр послуг щодо врегулювання спорів, починаючи від адміністративних спорів і закінчуючи цивільними спорами.

При здійсненні підприємницької діяльності юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців час від часу виникає необхідність звернення до тих чи інших державних органів, організацій, установ. Представляючи інтереси клієнта у спорі, нами здійснюється постійне консультування стосовно пов’язаних ризиків у складних угодах. Участь наших адвокатів та юристів у веденні та врегулюванні спору багато в чому впливає на хід і, зазвичай, закінчується позитивним результатом для нашого клієнта. Наші практичні навики, що поєднуються з теоретичною підготовкою, дають можливість заздалегідь розробити стратегію, запропонувати ефективні нестандартні рішення найважчих і найскладніших задач.

Поставлені нам задачі, вирішуються з максимальною ефективністю, оскільки ми завжди працюємо на результат і досягнення конкретних комерційних цілей.

 

Ведення судових справ адвокатом (юристом)

– Досудове врегулювання спорів

– Господарські спори

– Цивільні спори

– Адміністративні спори

– Оскарження рішень господарських судів

– Оскарження рішень судів загальної юрисдикції

– Оскарження рішень адміністративних судів

– Виконання судових рішень та ін.

 

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65