Постанову прийнято на засіданні уряду 8 липня. Згідно з документом, комендантська година та встановлення спеціального режиму світломаскування запроваджується шляхом видання наказу військовим командуванням або військовою адміністрацією. Документ ухвалено з метою забезпечення реалізації положення пункту 5 частини першої статті 8 закону України “Про правовий режим воєнного стану”.

Згідно з положенням, запровадження комендантської години і встановлення спеціального режиму світломаскування здійснюється лише за наявності реальної загрози життю і безпеці осіб, інтересам суспільства чи держави, а також для забезпечення громадського порядку.

Комендантська година і спецрежим світломаскування запроваджується наказом військового командування або військової адміністрації (у разі її створення). Цим наказом визначається комендант, визначається час комендантської години і спецрежиму, межі території їхнього введення, порядок руху транспорту, а також порядок функціонування та перебування комендатури. Контроль за дотриманням комендантської години і спецрежиму здійснює патруль, який підпорядковується коменданту.

Для забезпечення контролю за здійсненням заходів під час запровадження комендантської години створюється система пропускного режиму, і за рішенням коменданта особам видається пропуск. У разі реальної загрози життю і безпеці комендант має право тимчасово обмежити перебування, свободу пересування, в’їзд/виїзд на територію / з території, де введено комендантську годину.

!!Також читайте: Увага! Уряд запроваджує нові штрафи за перебування у закладах і транспорті без маски

Comments (1)

  1. Pingback: Карантин продовжать ще мінімум на місяць, але зі зміною правил | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65