Національний банк України на своєму офіційному веб-сайті відкрив комплексну інформаційну систему НБУ для ведення реєстрів небанківських фінансових установ. Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

У повідомленні зазначається – «У межах завершення приймання функцій регулювання ринку небанківських фінансових послуг НБУ відкрив на офіційному веб-сайті Комплексну інформаційну систему НБУ (КІС НБУ), в яку були завантажені реєстри фінансових установ, прийняті від попереднього регулятора Нацкомфінпослуг».

Комплексну інформаційну систему НБУ (КІС НБУ) можна переглянути тут.

КІС НБУ дозволяє учасникам ринку та зовнішнім користувачам здійснювати розширений пошук інформації про фінансову установу у Державному реєстрі фінансових установ та інформації з Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, в режимі онлайн. Водночас КІС НБУ дає змогу учасникам ринку подавати реєстраційні картки для внесення записів до Державного реєстру фінансових установ.

Відкривши КІС НБУ, Національний банк забезпечує рівень функціоналу з ведення реєстрів небанківських фінансових установ на рівні попереднього регулятора та готовий до його подальшого вдосконалення. Доступи для авторизованих користувачів системи для роботи з Державним реєстром фінансових установ перенесено до нової системи Національного банку.

Як відзначили в Нацбанку, КІС НБУ призначена лише для ведення реєстрів фінансових установ, а звітність учасників ринку подаватиметься через веб-портал НБУ.

!!Також читайте: Порядок документообігу між Національним банком та небанківськими фінансовими установами з 1 липня

Comments (1)

  1. Pingback: Новий голова НБУ Кирило Шевченко назвав основні пріоритети у своїй роботі | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65