Офіс протидії рейдерству відновлює колегіальний розгляд скарг в сфері державної реєстрації. Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Раніше з метою протидії поширення COVID – 19 Офіс протидії рейдерству вирішив розглядати скарги в одноособовому порядку, без запрошення скаржників і зацікавлених осіб на протязі 24 годин.

Як повідомляють в Мінюсті, серед маси отриманих скарг багато складних кейсів, в котрих в основному йдеться про реєстраційні дії, що були вчинені в 2018-2019 роках. Всі вони вимагають детального аналізу безпосередньо під час засідання Колегії по розгляду скарг в сфері державної реєстрації.

Для безпеки громадян робота Колегії відбуватиметься з дотриманням соціальної дистанції. Від скаржника, субєкта оскарження та зацікавлених осіб допускається не більше одного представника.

Засідання Колегії планується бути проведеним в найближчий час, відразу після того як Кабінетом Міністрів України будуть внесені зміни у відповідні нормативно-правові акти, які дозволять проводити засідання під час карантину.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65