Інститут реєстрації невдовзі буде посунений офіційною електронної адресою. Її видаватимуть примусово кожному громадянинові та юридичній особі під час реєстрації.

Відповідні проекти змін до законодавчих актів України (№№3680 і 3681) подані до Верховної ради України.

Офіційні електронні адреси будуть заноситися до Єдиного демографічного реєстру та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців. Інші інформаційні системи, публічні електронні реєстри підтягнуть цю інформацію в порядку взаємодії з ресурсами.

Ініціатори таких починів планують надавати кожному громадянинові, котрий отримуватиме паспорт, доступ до персональної скриньки. Для юридичних осіб та громадян, які вже отримали паспорт, електронні адреси надаватимуться за заявою. Наразі жодних обмежень щодо офіційної електронної адреси не встановлено, крім заборони розміщення на доменних іменах «.ru».

Листи та/або повідомлення, надіслані на офіційну електронну адресу, вважатимуться такими, що не лише надіслані, а й вручені. Тож, якщо раптом вони потраплять у спам чи якось випадково будуть видалені, усе одно вважатиметься, що власник електронної адреси з ними ознайомлений. З усіма процесуальними наслідками.

!!Також читайте: Україну поділять на чотири зони: вимоги адаптивного карантину

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65