Народні депутати вирішили установити відповідальність не лише за поширення, а й за замовлення реклами, яка когось ображає.

Відповідний проект — «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (№3427) — щодо протидії дискримінації за ознакою статі направлено на розгляд до Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Запропоновано розлоге визначення, що ж уважатиметься дискримінаційною рекламою, якою є дискримінація за ознакою статі. Оскільки дефініції містять перелік оціночних суджень, будь-яка реклама може бути визнана такою, що завдає комусь болю та душевних страждань.

Утім, документ спрямований на видалення із суспільної пам’яті будь-яких гендерних ролей, нагадувань про сексуальні відносини та навіть задоволення. Реклама повинна бути чіткою та трактуватися в суровій відповідності до вимог закону.

Щоб знищити уявлення про соціальні моделі, неабиякими штрафами каратимуть не тільки виробників реклами, а і її замовників. Так, за повторне підтримання традиційних сімейних цінностей замовникам реклами доведеться сплатити штраф, який сягатиме 30-кратної вартості поширеної реклами. Якщо ж вартість установити буде неможливо, стягнуть 10200 грн.

!!Також рекомендуємо прочитати: Food-бізнес зможе працювати з дотриманням методичних рекомендацій!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65