Кабінет міністрів України схвалив рішення про посилення з 1 липня 2020 року перевірок товарно-транспортних накладних для перевезення вантажів автотранспортом.

Зазначається, що посилені перевірки товарно-транспортних накладних  будуть здійснюватися за місцем провадження діяльності вантажовідправника, і матимуть на меті збереження доріг від передчасного руйнування вантажівками.

Контролювати проведення посилених перевірок будуть Мінфін, ДПС, Мінінфраструктури та Укртрансбезпека. Посилені перевірки будуть проводитися з 1 липня по 30 вересня 2020 року.

Крім цього для дієвого габаритно-вагового контролю Мінінфраструктури спільно з Укравтодором, Укртрансбезпеки та Нацполіцією доручено забезпечити встановлення дорожніх знаків для обмеження руху надмірно завантажених транспортних засобів на дорогах загального державного значення. Кабінет Міністрів має бути поінформований щодо переліку ключових маршрутів руху надмірно завантажених транспортних засобів із їх проходженням через місця проведення ГВК (з нанесенням на інтерактивну мапу).

Також для обмеження руху надмірно завантаженого транспорту дорогами загального користування державного значення будуть встановлені дорожні знаки.

Про результати перевірок відомства і служби повинні проінформувати Кабмін до 31 жовтня.

!!Також читайте: Важливо! ДПСУ оновила план-графік перевірок юросіб на 2020 рік

Comments (2)

  1. Pingback: КСУ розгляне конституційність закону про мову | Ковальська та партнери

  2. Pingback: Прожитковий мінімум збільшено: на які показники це вплинуло | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65