Розроблений в 1910 році Джоном Мозесом Браунінгом автоматичний пістолет КОЛЬТ М1911 зрівняв в правах всі соціальні верстви на Дикому Заході. Аналогічним зрівнювачем став в наш час коронавірус COVID-19. От і в злиденній від пандемії Італії депутатський мандат не слугує виправданням порушення карантину, де поліція оштрафувала члена парламенту за поїздку до моря на вихідні.

Сару Куніал зупинили в пасхальний понеділок, який в Італії є святковим днем, по дорозі від Рима до морського узбережжя, пише la Repubblica.. Свою поїздку в напрямку до морського курорту Остія жінка пояснила робочою необхідністю та продемонструвала депутатське посвідчення.

Поліцейським її пояснення здалися неправдоподібними. З одного боку, округ, де С. Куніал обрана депутатом, розташований на півночі країни, а під Римом вона опинилася саме у вихідний. Також спочатку вона повідомила, що їде на море, але потім швидко виправилася, пославшись як на доказ на депутатську діяльність.

Жінці за порушення карантину виписали штраф — €248. Крім того, їй загрожує більш суворе покарання, оскільки після бесіди з правоохоронцями вона не розвернулась, а продовжила шлях до моря.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65