Губернатор американського штату Джорджія підписав указ, згідно з яким найближчі кілька тижнів водії зможуть отримати посвідчення, не складаючи іспиту.

Згідно з правилами отримати документ раніше можна було тільки після успішного проходження тесту. Але тепер, як повідомляє Fox News, губернатор прийняв рішення спростити цю процедуру через пандемію.

Для отримання посвідчення достатньо пройти онлайн-тестування на знання правил дорожнього руху. Однак таке послаблення не поширюється на майбутніх водіїв мотоциклів та вантажівок — їм доведеться дочекатися закінчення карантину і скласти звичайний дорожній тест.

Після проходження тесту майбутньому водієві-підлітку потрібно ще надати письмове підтвердження від батьків, опікунів або інструктора з водіння про те, що він пройшов обов᾽язкову 40-годинну практику. Також необхідна наявність водійського стажу — не менш як рік і один день.

В результаті людина зможе отримати замість учнівських прав тимчасові, для власника буде діяти ряд обмежень.  Наприклад, йому не можна буде виїжджати на дороги з півночі і до 6 ранку, а в салоні автомобіля повинен знаходитися повнолітній водій з повноцінними правами.

!!Також читайте Штрафні бали в минулому.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65