В четвер, 11 червня 2020 року, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль дав прес-конференцію до 100 днів Уряду. У прес-конференції було підкреслено головні аспекти роботи Уряду в цей складний період коронакризи. Також було надано вичерпні відповіді на питання журналістів.

Денис Шмигаль в роботі Уряду за цей період виділив наступні аспекти:

  • Вчасно введений карантин. Шмигаль вважає, що ми опанували коронавірус, але сьогодні ця загроза лишається актуальною і змушує дотримуватися соціальної дистанції та масочного режиму.
  • Забезпечення медичними стерильними засобами та ліками медичних закладів першої хвилі (було до 40% – стало до 70%). Введення та реалізація програми 300% виплат медикам залучених до Covid-19.
  • Швидка підтримка людей, мікро та малого бізнесу. Прискорення та збільшення виплат по безробіттю, виплати ФОПам. Було виділено додаткові кошти на вказані напрямки з держбюджету.

Прем’єр-міністр також говорив про економічну кризу – як наслідок Covid-19. І така криза тепер потребує розігріву економіки – що, на думку Д. Шмигаля є одним з головних завдань Уряду цього року.

В перспективі Голова Уряду вважає однією з найуспішніших реформ – новий поштовх реформі децентралізації, яка в свою чергу дасть поштовх розвитку громад і територій, в тому числі і економічного.

Одним із найважливіших завдань Уряду є і стимулювання економіки. З цією метою було створено Раду з питань економічного розвитку України. Рада створила потужну програму «Економічне відновлення», яка буде перетворювати ініціативи в закони. Основна увага приділена розвитку, відновленню та стимулюванню малого та мікро бізнесу.

Також голова уряду наголошує на те, що вже затверджено меморандум МВФ, який в найближчі дні буде опублікований для загального доступу. За меморандумом виділено кошти за спрощеною програмою без глибоких структурних реформ.

Не без уваги Дениса Шмигаля лишились і мінські перемовини. Очільник Уряду наголосив на тому, що вперше за 5 років уряд долучився до мінських перемовин. Метою є максимально швидко наблизити мирний процес.

Своїм завданням Голова Уряду вважає – віддана праця і праця в повну силу. «Це не Уряд мрійників і не Уряд для піару.» – наголосив Д. Шмигаль.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65