Кабінет Міністрів України вніс зміни до Правил дорожнього руху. Документом доповнюються Правила дорожнього руху новим розділом,  в якому встановлюються права та обов’язки для осіб, які рухаються в кріслах колісних (інвалідних візках).

☝ Особи, які рухаються в кріслах колісних, мають право:

1️. Рухатися по тротуарах, пішохідних або велосипедних доріжках із швидкістю пішохода;

2️. Рухатися по краю проїзної частини, вулиці чи по узбіччю.

🔹 Особи, які рухаються в кріслах колісних із швидкістю пішохода по тротуарах, пішохідних або велосипедних доріжках, мають право на переважне перетинання проїзної частини дороги по позначених пішохідних переходах.  Під час руху вони повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються обов’язків пішоходів і не суперечать вимогам цього розділу.

🔸 Особи, які рухаються в кріслах колісних по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю, повинні пересуватися в напрямку руху транспортних засобів по правій крайній смузі, поворот ліворуч та розворот дозволяються на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Під час руху вони повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються обов’язків велосипедистів.

❗️ Встановлюються вимоги до крісел колісних, за яких вони повинні бути обладнані світловідбивними пристроями, а під час руху в темний час доби по краю проїзної частини догори, вулиці чи по узбіччю – зовнішніми світловими приладами.

‼️ Особи, які рухаються в кріслах колісних, зобов’язані:

– використовувати технічно справні та належним чином обладнані крісла колісні; – не перевозити вантажі, що заважають керуванню;

– не буксирувати причепи;

– не перевозити пасажирів.

!!Також читайте: Кабмін схвалив законопроект щодо посилення соціального захисту осіб похилого віку

Comments (1)

  1. Pingback: Банки почали використовувати «Дію» для ідентифікації клієнтів – Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65