Державна служба фінансового моніторингу України, 9 жовтня повідомила про оприлюднення проекту наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку прийняття Державною службою фінансового моніторингу України рішень (доручень) про зупинення фінансових операцій».

Проект Наказу щодо нового механізму прийняття Держфінмоніторингом рішень (доручень) про зупинення фінансових операцій розроблено Міністерством фінансів України за участю Державної служби фінансового моніторингу України з метою приведення актів Міністерства фінансів України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення у відповідність до вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

З текстом проекту Наказу та аналіз його регуляторного впливу можна ознайомитися тут: проект Наказу, аналіз регуляторного впливу.

Проектом наказу пропонують:

  • визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінфіну «Про затвердження Порядку прийняття Державною службою фінансового моніторингу України рішення про зупинення фінансових операцій» від 28.12.2015 № 1200;
  • затвердити Порядок прийняття Державною службою фінансового моніторингу України рішень (доручень) про зупинення фінансових операцій.

Проектом наказу передбачено встановити механізм прийняття Держфінмоніторингом рішень (доручень) про зупинення фінансових операцій відповідно до ч. 2, 3 та 9 ст. 23 та ч. 3 ст. 31 Закону.

Крім того, Проектом наказу визначено єдину процедуру доведення вищезазначених рішень (доручень) про зупинення до відома суб’єктів первинного фінансового моніторингу чи уповноважених осіб Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та забезпечення виконання їх останніми.

Також, якщо є зауваження та пропозиції, їх можна надати Мінфіну та Держфінмоніторингу у письмовій та електронній формі протягом місяця, тобто до 9 листопада.

!!Також читайте: МВС запустило чат-бот у Telegram «Вибори-2020»

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65