З 18 квітня діє нова редакція статті 47-1 Закону України «Про зайнятість населення», яка визначає умови надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Тим не менше, прийнятим Законом № 533-ІХ Про зміни в Держбюджет-2020 уточнені умови оформлення роботодавцем допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Допомога по частковому безробіттю надається роботодавцям – малому і середньому бізнесу на строк призупинення (скорочення) діяльності, а також напротязі 30 календарних днів після завершення карантину.

Для отримання допомоги роботодавець повинен був платити ЄСВ протягом 6 місяців до призупення діяльності і надати довідку, що підтверджує оплату і копію наказу з датою початку призупення (скорочення) діяльності.

Роботодавець повнен був виплачувати допомогу працівникам з першого дня скорочення тривалості їх робочого часу в межах строку призупинення (скорочення) діяльності, але не більше 30 календарних днів після завершення карантину.

Розмір, порядок надання і повернення коштів, скерованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину визначить Кабінет Міністрів.

!Також дивіться: Українець за 12 долларів? Держдопомога!

Comments (1)

  1. Pingback: Рука допомоги | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65