Карантин та обмежувальні заходи, як для громадян так і для бізнесу, наразі не є новиною.

Ми всі пам’ятаємо, що з 06 квітня 2020 року заборонено перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно. Тобто, майже всюди потрібно ходити в масках,  від територій загального користування (вулиці, майдани, площі, бульвари, проспекти, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки, сквери та майданчики, підземні переходи, парки, рекреаційні зони, сади, пляжі, кладовища, інші території загального користування) до територій підприємств, установ, організацій та закріплених за ними територій, тощо.

Дуже багато бізнесу закрилось, призупинило свою діяльність, та наразі є ті хто працює в умовах карантину, у тому числі працюють і швейні виробництва. Деякі із них, ще місяць тому шили дизайнерський одяг, шкіряні вироби, та наразі щоб вберегти себе та свій бізнес перепрофілювались на пошиття масок, рукавичок, тощо.

Так, держава частково подбала про бізнес на час карантину, який займається виробництвом засобів індивідуального захисту, встановивши пільговий режим з ПДВ.

З переліком товарів до яких застосовується така пільга ви можете ознайомитись за цим посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/224-2020-%D0%BF

!Детальніше про МАСКИ В ЗАКОНІ та пільговий режим ви побачите у цьому відео:

 

Переходьте, буде цікаво!

Comments (1)

  1. Pingback: ПРОДОВЖЕННЯ КАРАНТИНУ З ПОМ'ЯКШЕННЯМ? | | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65