Міністерство внутрішніх справ пропонує громадським закладам, комунальним підприємствам підключити свої камери до системи «Безпечне місто».

Найбільший торгівельний центр Києва вже надав доступ поліції до 50-ти відеокамер спостереження, які знаходяться на парковці та всередині закладу. Таким чином це пришвидшить реакцію правоохоронців на будь-який злочин.

Якщо поступить сигнал на лінію «102», поліції не потрібно буде витрачати час, аби взяти записи з камер відеоспостереження. Інформація автоматично буде надходити на головний пульт ГУНП м. Києва, і правоохоронці матимуть змогу одразу передивитися записи.

Також у Міністерстві повідомляють, що вже розробляється законопроект під умовною назвою «Про безпечну Україну», яким пропонується встановити відповідальність за незаконне використання інформації, зібраної з відеокамер спостереження в громадських закладах. Такі дані повинні використовуватися лише правоохоронними органами в безпекових цілях.

5823 камер працює в Києві в рамках загальноміської системи відеоспостереження. Зараз функціонує система розпізнавання осіб і номерів автомобілів.

!!Також читайте: У Раді хочуть заборонити оренду або продаж нерухомості без ріелторів

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65