До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов щодо оскарження встановленого Кабінетом Міністрів України обмеження на переміщення осіб з 6 по 24 квітня.

Про це сайт KOVALSKA&partners повідомили в прес-службі Окружного адміністративного суду міста Києва.

Зокрема, позивач просить суд визнати протиправною та нечинною Постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в частині, що стосується заборони з 6 по 24 квітня 2020 року переміщуватись групою більше ніж із двох осіб, відвідувати парки, сквери, зони відпочинку та спортивні майданчики, а також перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи спеціальний статус.

Позивач вважає, що оскаржуваною Постановою встановлено незаконні обмеження його права на свободу вільного пересування у вказаний період.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі, однак думка фахівців нашої юридично-консалтингової групи полягає в тому, що вищезгаданий позов має позитивну судову перспективу з огляду на норми статей 33, 92 Конституції України.

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65