В умовах обмежувальних заходів на час карантину вручення судових рішень здійснюється через поштовий зв’язок та електронну пошту – шляхом надсилання.

Стаття 251 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає різні способи вручення судового рішення: шляхом надсилання засобами поштового зв’язку, в електронній формі, нарочно, як вказують діючі прес-центри органів судової влади.

Так, для отримання копії судового рішення в умовах обмежувальних заходів, слід звертатися із письмовою заявою на офіційну адресу суду через: засоби поштового зв’язку; електронну пошту та особистий кабінет користувача у системі «Електронний суд» .

Заява має містити такі реквізити:

– для юридичних осіб – повне найменування, місцезнаходження, ідентифікаційний код ЄДРПОУ,

– для фізичних осіб – ім’я (прізвище, ім’я та по батькові), місце проживання чи

перебування, за потреби;

– найменування суду, до якого заява подається;

– номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів);

– зміст прохання заявника;

– дата, підпис, прізвище, ім’я, по батькові.

Копії судових рішень буде направлено на вказану у заяві поштову адресу. Додатково судове рішення може надсилатися і на електронну пошту – задля цього, заявнику варто вказати у заяві відповідне прохання та електронну адресу.

Тобто, завдяки активній позиції органів суддівського самоврядування і Вищої ради правосуддя України сторони в судових процесах мають гарантії на дотримання своїх процесуальних прав.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65