❗Міністерство охорони здоров’я України винесе на найближче засідання Кабінету Міністрів України питання про продовження карантину до 12 травня з пом’якшенням. Про це сьогодні, 21.04.2020 р. на брифінгу МОЗ України, заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“МОЗ винесе на найближче засідання Кабміну проект постанови про продовження дії карантину до 12 травня. Це продовження зумовлене нашим рівнем захворюваності і тієї небезпекою, яку становить коронавірус”, – зазначив він.

За його словами, МОЗ запропонує деякі пом’якшення карантинних заходів. “Це можуть бути, наприклад, прогулянки в парках, але ці прогулянки мають бути чітко обмежені щодо кількості осіб і засобів індивідуального захисту, і у цій постанові буде виставлено дуже чіткі критерії”, – сказав пан Степанов.

Також, МОЗ України запропонує “відкрити для відвідувачів музеї, бібліотеки, але також із чітким дотриманням карантинних обмежень щодо дистанцій, ЗІЗ і термоскринінгу на вході”. “Ми пропонуємо низку пом’якшень щодо карантину, але всі вони будуть чітко регламентовані, як саме можна буде відвідувати певний об’єкт“, – зазначив Міністр.

Також, дивіться дуже цікаву тему МАСКИ В ЗАКОНІ: https://kovalska.net/masky-v-zakoni/

Comments (1)

  1. Pingback: ПРОДОВЖЕННЯ КАРАНТИНУ БЕЗ ПОМ'ЯКШЕННЯ! НОВІ ПРАВИЛА САМОІЗОЛЯЦІЇ?!! | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65