На вчорашньому пленарному засіданні Верховна Рада також прийняла законопроект №2653 про адміністративні центри територіальних громад.

Закон визначає термін «адміністративний центр територіальної громади».  Згідно з цим визначенням адміністративний центр територіальної громади – населений пункт (село, селище, місто), що має розвинену інфраструктуру і, як правило, розташований ближче до географічного центру території територіальної громади і в якому розміщується представницький орган місцевого самоврядування територіальної громади».

Також документ визначає значення «територія територіальної громади».

До прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України визначення адміністративних центрів територіальних громад та затвердження територій територіальних громад здійснює Кабмін.

Крім того, в законі зазначено, що в 2020 році перші місцеві вибори депутатів сільських, селищних, міських рад та голів територіальних громад проводяться одночасно з черговими місцевими виборами 2020 року.

ЦВК доручено забезпечити формування виборчих округів і проведення місцевих виборів на основі територій територіальних громад, визначених Кабміном на підставі цього Закону.

Comments (1)

  1. Pingback: Анклави: адміністративний поділ майбутнього або повернення в середньовіччя? | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65