Кабінет Міністрів України підтримав запровадження експериментального проекту щодо платної послуги надання покращених побутових послуг і харчування особам, що утримуються під вартою, в слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України. Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

В визначених слідчих ізоляторах будуть виділені приміщення, які за своїм станом не потребують капітальних ремонтів і можуть використовуватись в межах експериментального проекту щодо платного надання покращених побутових умов.

Міністр юстиції Денис Малюська відзначив, що кошти, отримані від надання таких платних послуг, будуть скеровані в спеціальний фонд і в подальшому будуть використовуватись для проведення поточних і капітальних ремонтів приміщень слідчих ізоляторів.

За результатами проведення експериментального проекту щодо платної послуги, який планується завершити 31 грудня 2021 року, буде прийнято рішення щодо доцільності законодавчого закріплення платної послуги по наданню покращених побутових умов і харчування, що перебувають під вартою.

!!Також читайте КОРОНАВІРУСНА АМНІСТІЯ

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65