В умовах епідемії коронавірусу на волю можуть вийти понад 2 тис. людей. Але це стосується лише тих, хто має пільги та не представляє небезпеки для суспільства.

Хто може потрапити під амністію розповіли сайту KOVALSKA&partners в міністерстві юстиції України, – під звільнення потрапляють в’язні, які мають так звані пільги – чорнобильці, афганці, хто має неповнолітніх дітей та батьків старших за 70 років. До цієї категорії відносяться і ті, що скоїли неважкі злочини.

Також під амністію підпадають громадяни, яким до звільнення залишилося менше одного року, жінки, неповнолітні, люди, які досягли пенсійного віку. За такими ознаками можуть звільнитися 2-3 тисячі людей.

Існує думка, що якщо вірус потрапить у колонію — 90 відсотків захворіють, а в умовах колонії і СІЗО хворим на Covid-19 не зможуть надати фахову допомогу.

Тому, на думку представників Мін’юсту, в умовах епідемії коронавірусу потрібно зменшити навантаження на персонал колоній і кількість амністованих збільшити.

В цей же час, у Верховній Раді зареєстрували законопроект «Про амністію у 2020 році», що передбачає амністію ув’язнених.

Comments (2)

  1. Pingback: ПРИВАТНІ ТЮРМИ: ДЖОНУ ГРІШЕМУ І НЕ СНИЛОСЬ | Ковальська та партнери

  2. Pingback: Амністія COVID-19 | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65