Колишній президент України Віктор Янукович готовий співпрацювати з ДБР для розслідування «здачі» Криму Олександром Турчиновим, Андрієм Парубієм, Ігорем Тенюхом, Валентином Наливайченко та іншими. Відповідну заяву екс-президента буде подано в ДБР.

В квітні 2019 року за ініціативою захисту Віктора Януковича, ДБР розпочало кримінальне провадження № 6201900000000403 за фактом вчинення Олександром Турчиновим, головою СБУ Валентином Наливайченко, міністром оборони Ігорем Тенюхом та іншими особами дій, скерованих на зміну кордонів території України і державної зради (частина перша статті 110 і частина перша статті 111 КК України).

«Сьогодні ми подамо в ГБР раніше підписану Віктором Януковичем заяву, адресовану до всіх судових і правоохоронних органів, про те, що він буде вживати заходів до співпраці з ними з метою встановлення істини в подіях 2014 року, зокрема, про розстріли на Майдані і здачу Крима. Звичайно, це має відбуватися в рамках законодавства і з дотриманням міжнародно-правових угод про правову допомогу»,- заявив 30 квітня 2020 року адвокат екс-президента Віталій Сердюк.

!!Також читайте До відома переслідуваних олігархів

Comments (1)

  1. Pingback: Заочний арешт екс-гаранта | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65