Активісти та учасники руху SaveФОП зібралися сьогодні в центрі Києва на Майдані Незалежності для участі в “масштабному марші”.

 

У Києві на Майдані Незалежності вранці 28 січня почався анонсований раніше мітинг “SaveФОП” “Податковий Майдан – за конституційні права і свободи”.

Протестуючі підприємці вимагають прийняття Верховною радою України законопроектів № 3853-1 (2) і 3993, які спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

 

Учасники акції протесту планують рух від Майдану до представництва Європейського Союзу, потім попрямують під Конституційний суд України і посольство США.

Крім того, підприємці протестують біля Верховної Ради та Кабінету міністрів.

Напередодні активісти від малого бізнесу подали відповідні повідомлення до КМДА.

На їхнє переконання, їхні вимоги не почують у Раді з питань сприяння малому бізнесу і вона прийматиме рішення не в їхніх інтересах.

Приватні підприємці називають свої акції боротьбою за право на працю.

Учасники руху виступають за зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес шляхом продовження для приватних підприємців спрощеної системи оподаткування, за прозорі правила розмитнення товарів та оподаткування, а також за розумні карантинні обмеження.

Столична поліція повідомляє, що правоохоронці та військовослужбовці Нацгвардії заступили на посилене несення служби, аби не допустити порушень громадського порядку та забезпечити мирне проведення акцій у столиці.

До охорони правопорядку залучені також співробітники ДСНС, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу.

У зв’язку з акціями можливе обмеження дорожнього руху окремими вулицями в центрі столиці.

!!Також читайте: Нові умови використання РРО для ФОП: у ВРУ зареєстровано черговий законопроект!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65