28 січня 2021 року ми підписали Меморандум про співпрацю з International professional association of labor migrants.

International professional association of labor migrants – це об’єднання громадян різних країн, а також членів їх сімей, які на законних підставах працюють в якості трудових мігрантів, метою якої є:

– надання правових і організаційних основ, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту трудових мігрантів та членів їх сімей шляхом надання консультацій та інформації;

– підвищення інтелектуального, культурного та освітнього рівня своїх членів, вдосконалення комунікативних навичок, створення дослідних, інформаційних та освітніх заходів в галузі трудової міграції, організація навчальних центрів;

– надання допомоги трудовим мігрантам та членам їх сімей для задоволення національних, культурних, освітніх і мовних потреб.

Нещодавно International professional association of labor migrants розпочала свою діяльність на території України.

Підписавши Меморандум, сторони домовились про співпрацю у сфері права, міграційного законодавства, правової підтримки бізнесу в рамках цілей та завдань Міжнародної Асоціації, у тому числі, щодо співпраці з державними органами та міжнародними організаціями стосовно підтримки та захисту інтересів студентів та мігрантів не залежно від громадянства та країни перебування.

На думку Юлії Ковальської: «Початок діяльності такої організації на території України є першим кроком до врегулювання як проблем роботодавців так і проблем мігрантів. Мова іде не лише про ті труднощі, що принесла всім пандемія поширення коронавірусу, а й про те, що в суспільстві з’явиться організація, яка буде відстоювати інтереси громадян, які дуже часто порушуються, особливо заробітчан. Така організація зможе надавати своїм учасникам вагому юридичну підтримку. Ці всі аспекти є дуже важливими».

Керівниками організацій очікується, що така співпраця має бути взаємовигідною для усіх учасників Меморандуму, та встановлює міцні партнерські відносини між організаціями.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65