Три роки тому, суддя Приморського районного суду Одеської області Андрій Бойчук розглянув позов про розірвання шлюбу. Він повністю задовольнив позовні вимоги, однак виявилось, що відповідачкою у справі була одна із присяжних у його суді. Відтоді А. Бойчук не має спокою.

Відповідачка у справі про розірвання шлюбу почала мстити всім, хто був причетним до її розлучення. Спершу вона погрожувала у соціальних мережах, але одного разу перейшла до реальних дій.

Жінка, маючи доступ до місця його роботи, розвідала про суддю все, що могла, і почала вендету. Вона закидала його погрозами і зробила об’єктом знущань у соціальних мережах. Під гарячу руку потрапив не лише служитель Феміди, але й усі інші службовці, які були причетними до руйнування її шлюбу. Жінка веде активне листування з ними та членами їхніх родин, використовуючи соціальні мережі для наклепів на цих людей.

А. Бойчук терпляче зносив такі знущання, доки жінка не перейшла до рішучих дій. Одного разу вона намагалася проникнути в його дім, а також взялася погрожувати його матері.

Законник вирішив захистити матусю та домівку, тому звернувся до правоохоронців. Також чоловік поскаржився до Вищої ради правосуддя та до Ради суддів. Щоб довести, що на його суддівську незалежність дійсно посягають, він долучив до скарги копію рішення, в якому задовольнив позовні вимоги про розлучення із несамовитою жінкою.

!!Також читайте Судова статистика COVID-19

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65