На позачерговому засіданні 13 травня Верховна Рада прийняла за основу законопроект №3377 щодо державної підтримки галузей культури, креативних індустрій, туризму, малого і середнього бізнесу через дію обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням COVID-19.

Крім цього, законопроектом пропонується в черговий раз змінити пункт 14 заключних положень Цивільного кодексу, що регулює звільнення від орендної плати на карантині. Нагадаємо, що пункт було введено одним з перших антикоронавірусних законів. Нові умови були введені Законом №553-ІХ, який вступив в силу 18 квітня.

В останній редакції встановлюється, що з 12 березня і до скасування карантину (який поки запроваджено до 22 травня) оплата за користування нерухомим майном (його частиною) підлягає зменшенню на вимогу наймача, що здійснює господарську діяльність з використанням цього майна на протязі всього часу, коли майно не могло бути використано в підприємницькій діяльності в повному обсязі через запроваджені Кабміном заборони.

В цьому випадку розмір оплати за використання майна не може перевищувати сукупний обсяг витрат, який наймодавець поніс або повинен понести протягом карантину.

Тобто, повного звільнення від сплати орендних платежів для орендарів не відбулось.

!! Також читайте Здаєте квартиру в оренду? Що потрібно знати.

Comments (1)

  1. Pingback: Відсутня адресна табличка на будинку? Платіть штраф!!! | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65