За розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Києва кінотеатри, ТРЦ і фітнес-центри виключили з переліку заборонених видів діяльності під час карантину.

Згідно розпорядження №58 від 22 червня 2020 року від керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Валентина Мондриївського, розміщене на сайті Київської міської державної адміністрації, у Києві дозволили працювати кінотеатрам, фітнес-центрам, торгово-розважальним комплексам та іншим видам бізнесу. Вони виключені з переліку заборонених видів діяльності під час карантину у столиці.

Згідно з розпорядженням, виключені зі списку заборонених такі види діяльності:

  • театри;
  • кінотеатри;
  • музеї;
  • розважальні центри;
  • басейни (в тому числі в спорткомплексах та фітнес-центрах).

При цьому заборонена діяльність:

  • дитячих оздоровчих таборів;
  • проведення госпіталізацій і планових операцій у лікарнях, а також капремонтів житла.

Крім того, влада столиці дозволила участь груп понад 10 осіб у зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних екзаменах та у ряді інших кваліфікаційних іспитів і тестувань.

Також в розпорядженні Київської міської державної адміністрації від 22 червня йдеться про те, що у Києві закладам кафе, ресторанам та іншим закладам громадського харчування дозволили приймати гостей усередині приміщень. Ряд обмежень при цьому збережеться.

Зокрема, у розпорядженні описані правила роботи кафе і ресторанів всередині приміщень.

Закладам поки заборонено відкривати дитячі кімнати, проводити банкети (максимум – 10 осіб), відкривати буфети самообслуговування і готувати їжу на відкритих кухнях.

Відвідувачі закладів громадського харчування можуть увійти в приміщення тільки в супроводі персоналу. Люди з підвищеною температурою або ознаками ГРВІ не будуть допускатися на територію закладів.

Також кафе та ресторани будуть мати обов’язок встановити антисептики, рідке мило, паперові рушники, проводити вологе прибирання на кухні та літніх майданчиках тощо. Використані маски та рукавички потрібно збирати окремо.

Працівники зобов’язані обслуговувати гостей в масках і рукавичках. Гості повинні бути в масці, коли заходять в заклад і пересуваються по ньому. Цікаво, а вживати їжу вони будуть через отвір у масці?

!!Також читайте: Карантин продовжено до 31 липня!!!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65