Київський міський голова Віталій Кличко  під час онлайн прес-брифінгу заявив, що Київський міський штаб із надзвичайних ситуацій ухвалив рішення про те, що власники і керівники торгових мереж, закладів громадського харчування, сфери побутового обслуговування повинні організувати тестування своїх співробітників ІФА-тестами.

“Це тести, що визначають наявність в організмі антитіл до вірусу. Такі тести потрібно робити раз на місяць. Оскільки йдеться про людей, які працюють у компаніях із великою кількістю відвідувачів. І де є висока ймовірність інфікування коронавірусом”

Проте, після оприлюднення відповідного документа, а саме протоколу засідання штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 22 червня 2020 року № 45, було встановлено, що таке тестування – не обов’язкове.

Адже у протоколі йдеться:

“Рекомендувати суб’єктам господарювання систематично здійснювати тестування працівників (персоналу) методом імуноферментного аналізу з метою вчасного виявлення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та унеможливлення місцевої передачі вказаного захворювання”.

Тобто указані тестування проводяться за бажанням роботодавця.

!!Також читайте: Масове тестування на COVID-19!Закон прийнято!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65