Народні депутати планують збільшити розмір державного мита на посвідчення заповітів і довіреностей, посвідчення копій документів і виписок і інших нотаріальних дій, мотивуючи це інфляцією.

Законопроект №3236-1 представлений на розгляд парламенту головою Комітету з фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим.

Якщо документ буде підтриманий, то посвідчення заповітів зі ставки в 5% неоподатковуваних мінімумів доходів громадян зросте до 15 нмдг. Посвідчення довіреностей зі ставки 0,03 нмдг зросте до 10 нмдг. За право користування і розпорядження транспортним засобом доведеться викласти 10 нмдг для родичів і 15 нмдг – для інших громадян. Мито за посвідчення підпису обійдеться в 170 грн.

Автор законодавчої ініціативи мотивує необхідність в таких змінах інфляцією і перспективою збільшення доходів місцевих бюджетів. Про те, що це буде відбуватися за кошти простих українців, які також страждають від зростання інфляції, депутат думати не став.

!!Також читайте: Нардепи пропонують збільшити максимальну суму “анонімного” переказу грошей

Comments (1)

  1. Pingback: Порядок документообігу між Національним банком та небанківськими фінансовими установами з 1 липня | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65