Оприлюднено постанову Кабміну від 4 травня 2020 року № 332, якою уточнено перелік планових мікропідприємств щодо госпіталізації і планових операцій на період карантину.

Зміни внесені в постанову від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

На час карантину, який було продовжено до 22 травня, установам охорони здоров’я дозволено:

– надання медичної допомоги на території областей, міста Києва, в котрих ліжка, відведені для госпіталізації хворих на COVID-19, заповнені менше чим на 50%;

– надання медичної допомоги внаслідок ускладненого тривання вагітності і пологів;

– надання медичної допомоги вагітним, породіллям, новонародженим;

– надання медичної допомоги в специалізованих відділеннях установ охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

– надання паліативної медичної допомоги в стаціонарних умовах;

– проведення інших невідкладних заходів щодо госпіталізації і планових операцій, якщо в результаті їх перенесення (відстрочки) існує значний ризик для життя.

Пацієнти, яким надавається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів щодо госпіталізації або планової операції, підлягають тестуванню на наявність коронавірусу SARS-CoV-2 методом полімерної ланцюгової реакції.

!! Також читайте Судовий аналіз карантинних пільг

Comments (1)

  1. Pingback: Реформа здоров'я | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65