Очільник МОЗ України Максим Степанов налаштований виконати доручення Президента України Володимира Зеленського і запровадити суттєві зміни в медичній реформі України.

МОЗ планує покрити брак фінансування всіх медичних установ, щоб не допустити закриття лікарень і звільнення медичних працівників. Крім цього, передбачається збільшення оплати праці медиків.

Як підкреслив очільник МОЗ, медична реформа в зміненому форматі буде передбачати покращення якості і доступності медичних послуг. При цьому МОЗ терміново готує зміни в певні нормативно-правові акти, якими буде передбачено, що всі заклади охорони здоров’я, що надають спеціалізовану і високоспеціалізовану медичну допомогу, отримають фінансування з державного бюджету не менше рівня 2019 року.

За словами голови відомства, головним закупівельником залишиться НСЗУ. При цьому з 1 червня по Державній програмі медичних гарантій будуть додатково фінансуватися наступні пакети:

– Первинна медична допомога;

– Екстрена медична допомога;

– Гострий інфаркт міокарда;

– Гострий інсульт в стаціонарних умовах;

– 4 пакети для лікування COVID19.

З 1 липня 2020 року за рахунок Державного бюджету України буде виділено 11 млрд гривень для підвищення оплати праці медиків.

!Читайте також Відкладене лікування

Comments (1)

  1. Pingback: Медицина по телефону | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65