Нагадуємо, що з 28 квітня за новим Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», юридичні особи зобов’язані повідомляти про своїх кінцевих бенефіціарних власників.

Така інформація має подаватися до єдиного державного реєстру (далі – ЄДР) тільки разом з формою структури власності. Протягом трьох місяців з дня набрання чинності про затвердження форми та змісту структури власності всі юридичні особи мають подати/уточнити/оновити інформацію про кінцевих бенефіціарних власників.

Ще 27 липня Мінфін повідомив, що відбулась робоча нарада з питань затвердження форми та змісту структури власності юридичних осіб.

Але станом на 28 вересня так і не з’явився ні проект, ні наказ Мінфіну щодо форми структури власності. Тож поки не має й обов’язку щодо подання інформації щодо бенефіціарів до ЄДР.

Зауважимо, що після його появи, наказ має пройти всі стадії реєстрації та офіційного опублікування. І тільки після цього він набере чинності та дасть старт компанії з оновлення інформації про власників в ЄДР (реєстрації кінцевих бенефіціарів та подання структури власності).

Тобто станом на 28 вересня у юридичних осіб ще не виникло обов’язку подавати відомості до ЄДР! Тому, чекаємо далі…..

!!Також читайте: Обрати систему оподаткування тепер можна під час держреєстрації в оновленому ЄДР

Comments (1)

  1. Pingback: Нотаріуси та держреєстратори зможуть перевіряти справжність судових рішень у режимі онлайн | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65