Використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, під час навчання у школах пропонують заборонити.

Така ініціатива міститься в законопроекті №4226 від 16 жовтня 2020 року «Про внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету», текст якого з’явився на сайті Верховної Ради України.

Як йдеться у пояснювальній записці до документу,  мета проекту «допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж».

Зокрема, запропоновано встановити заборону використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, усіма учасниками освітнього процесу під час проведення навчальних занять.

Автор законодавчої ініціативи також вважає, що заборона у школах гаджетів з доступом до  мережі скоротить випадки інтернет-булінгу, а також «остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів».

Виняток становитиме використання таких пристроїв в освітніх цілях та особами з особливими освітніми потребами.

Водночас, законопроектом пропонується, щоб  порядок користування мобільним зв’язком та іншими пристроями, що мають підключення до інтернету, визначався  керівниками загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського, батьківського та інших органів самоврядування.

!!Також читайте: Українців планують штрафувати за неправильно одягнену маску! Маска на підборідді – штраф!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65