У зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу Київ із понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

Отже, з понеділка, 5 квітня вводяться додаткові обмеження, а саме:

  • столиця закриває всі школи і дитячі садочки;
  • увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Продуктові ярмарки припиняють роботу з 1 квітня.

За словами мера, ці обмеження діятимуть щонайменше до 16 квітня.

!!Нагадаємо, з 20 березня Київ ввів новий локдаун!

«Останніми днями у столиці більше тисячі хворих щодоби. По 35-40 хворих помирають щодня. Понад 700 людей кожної доби госпіталізують. Це і з підтвердженим коронавірусом, і з підозрою на нього, і з пневмоніями. І ось тільки останню годину отримую інформацію з лікарень – які черги зі швидких стоять, що привезли хворих. Інформація по транспорту – що він переповнений і люди не чують закликів берегтися. Тобто тенденції до поліпшення ситуації в нас зараз немає. А от до погіршення і колапсу медицини є! Тому Київ таки запровадить більш суворі обмеження. В нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня!», – заявив мер столиці.

Він зазначив, що керівники установ, підприємств, закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Або, кому можливо, надати відпустки.

Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на виніс чи доставку. Як, власне, повинні працювати з 20 березня.

 «Сподіваюся, це допоможе нам збити хвилю стрімкого розповсюдження вірусу. І не допустити трагічних наслідків», – наголосив мер Києва та закликав правоохоронців контролювати дотримання протиепідемічних правил установами, закладами та громадянами.

За інформацією Кличка, минулої доби в Києві виявили 1100 інфікованих на коронавірус, померли 35 осіб. Всього за період пандемії в столиці України зафіксовано 3 405 летальних випадків серед інфікованих COVID-19.

!!Також читайте: Покарання колекторів за незаконний тиск на боржників: закон прийнято!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

%d блогерам подобається це: