Цього разу не 14 годин, а лише трішки більше 3. Та, друзі, погодьтеся, рік пролетів дуже швидко!

💡 Що ви повинні знати.

🔹 План виходу з карантину та допомоги людям. За словами Зеленського, в пріоритеті допомога медикам. У 15 областях вже повністю виплатили підвищені зарплати.

🔸 Про допомогу громадянам і бізнесу. «Все не просто. Ми не друкуємо гроші». За його словами, найближчим часом в Україні будуть доступні 10% іпотечні кредити.

🔹 Відносини з МВФ. Зеленський впевнений, що меморандум з МВФ буде підписаний в травні.

🔸 Через коронавірус в Україні не будуть згортати програми, зокрема «Велике будівництво. Хочу, щоб мене запам’ятали як президента, після якого в Україні з’явилися дороги».

🔹 Жодного кума і друга я не призначив», – заявив Гарант. Про Андрія Єрмака: він завжди був досвідченим юристом, у нього є необхідна освіта для поста глави ОПУ. Він не кум, а довірена особа.

🔸 «Я не можу знайти і професійних, і чистих людей», – сказав президент. Прем’єр Денис Шмигаль, за його словами, такий.

🔹 «Просто перестати стріляти» – це складний процес. Зеленський говорить, що якби бойовики перестали стріляти згідно з мінськими домовленостями, все б закінчилося.

🔸 Попередню владу чекає «багато різних пригод і вироків». Але говорити про це повинні правоохоронні органи.

🔹 Поки партія «Слуга народу» голосуватиме за важливі для країни законопроекти, Зеленський буде їх підтримувати. Якщо вони стануть лобіювати чиїсь інтереси, не думаючи, президент розпустить Верховну раду.

🔸 Питання про незамінність Арсена Авакова. Він потужний міністр, його сьогоднішня відповідальність – справа Шеремета, він її повинен довести до кінця.

🔹 Чесно кажучи, однієї каденції мені не вистачить», – заявив Володимир Зеленський. А обіцяв, нагадаємо, що йде тільки на один термін. Зеленський подумає над тим, чи балотуватися на другий термін. Про президентство – робота складна, «дякую» ніхто не скаже.

🔸 Про будівництво «Охматдиту»: через коронавірус є проблеми з обладнанням. Але в цьому році лікарню здадуть. Зеленський зазначив, що таких лікарень в Європі немає.

🔹 Президент стверджує, що розміри платіжок за ЖКП для населення зменшилися.

🔸 «Кінець епохи бідності в Україні 100% не настав. І не може настати, поки у світі криза. Але ми боремося за це», – заявив Зеленський.

🔹 «Укрзалізниця – це окрема держава», – сказав президент. За його словами, швидко реформувати компанію не вийде. Також повністю готова концепція реформи «Укроборонпрому».

🔸 Сценарії «Кварталу 95» президент більше не читає.

🔹 Питання про мову в Україні не стоїть, це штучна тема. З мовними квотами на телебаченні потрібно навести порядок.

🔸 Є люди, яким не можна скасовувати люстрацію, вважає президент. Незважаючи на міжнародний висновок про її незаконність.

🔹 Питання з Кримом обговорюється з Європою, Канадою і США. Країни готові зняти санкції з Росії тільки після повернення Криму Україні. Зеленський відчуває, що РФ не хоче обговорювати тему Криму.

🔸 «Ми перезавантажили мінську групу і дали статус Мінському процесу», – сказав Зеленський. Відразу після спаду коронавірусу повинна бути зустріч в Нормандському форматі. Також Зеленський зазначив, що потрібно розмовляти з Путіним.

!!Також читайте: Грошей менше не буде

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65