Вчора, 20 травня на засіданні Уряду, прийнято рішення про продовження карантину у країні. З 22 травня до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, у регіонах можуть бути різні обмеження через коронавірусну хворобу COVID-19.

❓ Що змінюється?

Вводяться певні ознаки епідемічної ситуації в регіонах. А саме: інцидентність – середня кількість випадків COVID-19 на 100 тисяч населення за останні 7 днів – має складати менше 12-ти осіб на 100 тисяч населення; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, повинна становити менше 50%; кількість тестування методом ПЛР та ІФА повинна складати більше 12-ти на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів.

Місцева влада, зокрема, регіональні комісії ТЕБ і НС (комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій) зможуть посилювати протиепідемічні обмеження на місцях у разі виявлення спалахів захворювання або послаблювати їх, якщо це не суперечить встановленим обмеженням на загальнонаціональному рівні, а епідемічна ситуація відповідає визначеним критеріям.

Однак не у всіх областях можуть розпочатися послаблення. Станом на 18 травня не відповідали необхідним критеріям “в основному, області в західних регіонах нашої країни”.

!!Проте пом’якшення карантинних обмежень все ж таки відбудеться. Про це більш детально можна ознайомитись у відео: Карантин з послабленням: нові правила!

Офіційна постанова Уряду буде доопрацьована та опублікована вже найближчим часом.

Будьте в курсі разом з нами!

!!Також читайте: Встигніть отримати карантинні пільги!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65